Asztalos, szerkezet-építő

loading
Asztalos állásajánlat

Asztalosok, Ácsok, Bádogosok kiemelt bérezéssel!

  • Önéletrajz feltöltése (doc, pdf)

Küldés

Asztalos, szerkezet-építő munkatársakat keresünk dunaszegi telephelyünkre!

Nem vagy már motivált munkahelyeden és nem értékelik kreativitásod, szépérzéked?

Egyedi prémium szauna, szaunaház gyártó műhelyünk 20 éves nemzetközi tapasztalattal, biztos anyagi háttérrel, klimatizált, professzionális gépekkel felszerelve várja új, kreatív kollégák jelentkezését!

Főbb feladatok:
- Tapasztalt kollégák segítségével a munkamenet elsajátítása
- A betanulási idő végeztével gyártási feladatok elvégzése tervek alapján
- Helyszíni munkákon való részvétel (Magyarország, Ausztria, Németország, Szlovákia, Csehország)

Amit kínálunk:
- nemzetközi telepítésekkor európai bérezés
- hosszú távú, biztos munkalehetőség
- munkaruha
- klimatizált üzem
- családias hangulat
- folyamatos fejlődési lehetőség
- fiatal, nyitott, lelkes csapat
- teljes körű szakmai támogatás
- Prémium szállást biztosítunk!

Előny:
- német- vagy angol nyelvtudás
- könnyű szerkezetes házaknál szerzett tapasztalat

Önéletrajzát bérigényének megjelölésével a kiss.norbert@szaunagyartas.hu e-mail címre várjuk.

Elérhetőség:
+36 70 362 7247

Kültéri szaunaház

Prémium kültéri szaunák, wellness szaunaházak gyártása, építése, kivitelezése.

Szauna wellness spa

Ön megálmodja, mi megtervezzük és kivitelezzük akár otthonra akár szállodákba.

Himalája sószoba

Belsőépítészeti megoldások himalája só felhasználásával. Gyógyuljon a sóterápiával!

Belsőépítészet lakberendezés

Exkluzív belsőépítészeti tervezés és kivitelezés egy kézben.

Egyedi szauna építés

Egyedi megoldások igényes ügyfeleinknek a szauna építésben.

hu de en at sk cz
Kosár tartalma
0