Látványtervező, építészmérnök

loading
Állásajánlat

Gyártás előkészítő, látványtervező kiemelt bérezéssel!

  • Önéletrajz feltöltése (doc, pdf)

Küldés

Az iSauna Design Kft. látványtervező, építészmérnök kollégával bővítené csapatát!

Szeretsz csapatban dolgozni? Szereted a kihívásokat? Mi lehetőséget biztosítunk!

Az iSauna Design Kft. bővítené nemzetközi tervezői és értékesítési csapatát! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- építészeti-belsőépítészeti tervezés
- minőségi 3D látványtervek készítése
- gyártást elősegítő műszaki tervek készítése(nem kiviteli terv)
- tervekhez kapcsolódó prezentációk, árajánlatok összeállítása
- helyszíni felmérések, ügyfelekkel való egyeztetés

Elvárások:
- Grafikai szintű tapasztalatok
- Látványtervezésben szerzett tapasztalat
- Referenciák
- ArchiCad, /3D max /Lumion, Photoshop közép/magas szintű ismerete
- MS-Office ismeretek
- kreativitás, megbízhatóság
- terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem
- B kategóriás jogosítvány

Előny:

- tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
- saját autó

Amit kínálunk:

- családias légkör, 18 éves cég
- dinamikus, fiatalos csapat
- biztos nemzetközi háttérrel rendelkező cég
- szakmai és anyagi fejlődés, változatos munkavégzés, az egyedi termékeknek köszönhetően
- kiemelkedő fizetés + jutalék
- azonnali munkakezdés

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényeddel megjelölve az alábbi e-mail címre küldheted:
balazs.csaba@szaunagyartas.hu

Referenciáinkat az alábbi linken találod:

Családi Manufaktúránkról bővebb információt az alábbi linken találsz:

Kültéri szaunaház

Prémium kültéri szaunák, wellness szaunaházak gyártása, építése, kivitelezése.

Szauna wellness spa

Ön megálmodja, mi megtervezzük és kivitelezzük akár otthonra akár szállodákba.

Himalája sószoba

Belsőépítészeti megoldások himalája só felhasználásával. Gyógyuljon a sóterápiával!

Belsőépítészet lakberendezés

Exkluzív belsőépítészeti tervezés és kivitelezés egy kézben.

Egyedi szauna építés

Egyedi megoldások igényes ügyfeleinknek a szauna építésben.

hu de en at sk cz
Kosár tartalma
0