Látványtervező, építészmérnök

Trend videó
loading
Állásajánlat

Egyedi szauna elképzelése van?

Lépjen kapcsolatba szakembereinkkel:

■ Max City Bemutatóterem - Törökbálint

Boros Veronika - Szauna designer

+36 70 313 5705
E-mail: boros.veronika@szaunagyartas.hu

Balázs Márk - Szaunaház designer

+36 70 310 8090
E-mail: balazs.mark@szaunagyartas.hu

■ Illetve elküldheti elérhetőségeit az alábbi táblázat kitöltésével,
majd kollégánk visszahívja Önt!

Küldés

Az iSauna Design Kft. látványtervező, építészmérnök kollégával bővítené csapatát dunaszegi telephelyű nemzetközi manufaktúrában!

Szeretsz csapatban dolgozni? Szereted a kihívásokat? Mi lehetőséget biztosítunk!

Az iSauna Design Kft. bővítené nemzetközi tervezői és értékesítési csapatát! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- építészeti-, belsőépítészeti projekt tervezések
- minőségi 3D látványtervek készítése
- műszaki tervek készítése
- gyártás előkészítés
- tervekhez kapcsolódó prezentációk összeállítása

Elvárások:
- Grafikai szintű tapasztalatok
- Látványtervezésben szerzett tapasztalat
- Referenciák
- ArchiCad, 3D max / Rhinoceros, Photoshop magas szintű ismerete
- MS-Office ismeretek
- kreativitás, megbízhatóság
- terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem

Előny:
- Lumion
- tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:
- szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
- dinamikus csapat
- családias légkör
- biztos nemzetközi háttérrel rendelkező cég
- szakmai fejlődés, szakmai kihívások az egyedi termékeknek köszönhetően
- kimagasló fix fizetés + magas jutalék
- azonnali munkakezdés

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
manufaktura@szaunagyartas.hu

Referenciáinkat az alábbi linken találja:

A cégről bővebb információt az alábbi linken talál:

Egyedi szauna építés

Egyedi megoldások igényes ügyfeleinknek a szauna építésben.

Kültéri szaunaház

Prémium kültéri szaunák, wellness szaunaházak gyártása, építése, kivitelezése.

Szauna wellness spa

Ön megálmodja, mi megtervezzük és kivitelezzük akár otthonra akár szállodákba.

Himalája sószoba

Belsőépítészeti megoldások himalája só felhasználásával. Gyógyuljon a sóterápiával!

Belsőépítészet lakberendezés

Exkluzív belsőépítészeti tervezés és kivitelezés egy kézben.

hu de en at sk cz
Kosár tartalma
0